Preprava tovaru v rámci Slovenska

Kompletné a čiastkové prepravy v rámci Slovenska sú doplnkovou službou v MJ SPED

Našim klientom ponúkame komplexnú starostlivosť pri preprave zásielok v rámci Slovenska, zahŕňajúc:

 • disponibilné prepravné kapacity
 • preprava kompletných nákladov všetkými typmi kapacít (od dodávky až po návesovú súpravu)
 • preprava nadrozmerných, či teplotne riadených tovarov
 • preprava čiastkových zásielok pre optimalizáciu nákladov klienta
 • expresná preprava zásielok
 • reporting – sledovanie zásielok a informovanosť klienta o pohybe zásielky na pravidelnej báze
 • rokmi nadobudnuté know –how
 • vybudované kontakty naprieč regiónom
 • pripoistenie zásielok vo výborných sadzbách
 • manipulácia a dočasné preskladnenie zásielky podľa dopytu klienta

Cenová kalkulácia zásielky

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Vnútroštátna preprava je doplnkovou službou MJ SPED, keďže hlavný fokus má spoločnosť na medzinárodnú prepravu zásielok. Na druhej strane sa preprave v rámci Slovenskej republiky venujeme hlavne pri kompletných zásielkach, respektíve čiastočných zásielkach pri ich väčších objemoch.

  Klient po kontaktovaní MJ SPED, či už vyplnením kontaktného formulára, alebo ľubovoľným spôsobom a dodaní potrebných vstupných dát obdrží cenovú kalkuláciu prepravy danej zásielky (či už prepravu zásielky samostatne alebo čiastkovo), pričom po následnej akceptácii ponuky môže začať samotné plánovanie prepravy. Klientovi je poslaný zasielateľský príkaz, ktorým vzniká právny vzťah medzi zasielateľom a príkazcom a pri priebehu prepravy je informovaný o prebiehajúcich míľnikoch ako je pristavenie vozidla k nakládke a podobne.

  MJ SPED pracuje na základe všeobecných zasielateľských podmienok Zväzu logistiky a zasielateľstva Slovenskej republiky, podľa ktorých je zodpovednosť limitovaná na 8,33 XDR za kilogram poškodenej alebo stratenej zásielky.

  Pri kalkulácii prepravných nákladov vychádzame z viacerých vstupov ovplyvňujúcich cenotvorbu, no nie všetky sú ovplyvniteľné. Či už prepravná vzdialenosť, sezónnosť, alebo vstupné náklady ovplyvniť nevieme. Preto je vhodné sa sústrediť na zabalenie zásielky, so zreteľom na najvyššiu možnú optimalizáciu prepravných rozmerov – keďže mimo váhy zásielky je objem ďalším ukazovateľom pre výpočet ceny prepravy. Vhodné je taktiež plánovať prepravu zásielky v dostatočnom predstihu a tak, aby bol dostatočný čas pre nájdenie najvhodnejšieho riešenia v optimálnej cene. Neváhajte nás kontaktovať napríklad na cenovaponuka@mjsped.sk a dodáme Vám radi potrebné know-how i riešenie.

  Nenašli ste odpoveď na vaše otázky?

  Volajte nám na telefónne číslo +421 908 754 273 alebo píšte na  , veľmi radi Vám na ne obratom odpovieme.